MokymaiMetodikaKlientaiNaujienosApie mus
Logo
Verslo modeliavimasVizualieji verslo modeliaiNuotolinis mokymas
Home
Verslo modeliavimas
 
Modeliavimo samprata nėra nauja - ji plačiai naudojama pramoniniame dizaine, architektūroje ir netgi astronomijoje. Jos reikšmė labai paprasta: sukurti procesą ar objektą (dažniausiai sumažintą, supaprastintą), kad būtų įmanoma jį visapusiškai išanalizuoti ir įvertinti greičiau ir su mažesnėmis sąnaudomis. O mes esame pirmieji Lietuvoje, pasitelkę į pagalbą kompiuterius tam, kad atkurtume sąsajas tarp paklausos ir pasiūlos, produkto gyvenimo ciklo ir kaštų, masto ekonomijos ir verslo rizikos bei daugelio kitų veiksnių. Būdą aprašyti verslo procesus ir tarp jų egzistuojančius ryšius pavadinome verslo modeliavimu.

Dažniausiai modeliavimą naudojame mokymų tikslams. Tad norėdami sukurti itin realistiškas rinkos sąlygas, leidžiame mokymo dalyviams konkuruoti tarpusavyje – t.y. leidžiame patirti, kodėl ir kaip keičiasi verslo situacija, kai vienos įmonės sprendimai gali lemti kitos rezultatus.

Kadangi kompiuteriniai verslo modeliai apima platų sprendimų spektrą ir remiasi daugeliu įvairių ekonomikos dėsnių, juos dažniausiai renkasi tie klientai, kurių žmonės jau turi pradines žinias apie verslo valdymą.
 
Tipinis mokymas su modeliavimo metodika trunka 1-3 dienas. Tiek laiko pakanka 5-6 sprendimų, rezultatų analizės bei diskusijų / užduočių ciklams, kaip pateikta iliustracijoje (sprendimų ciklą padarom į gif ar flash animaciją). Šie žingsniai atkartoja tipišką kiekvienos įmonės valdymo procesą: planavimas, įgyvendinimas, analizė ir korekcijos. Taip per itin trumpą laiką sutelkiame dėmesį į svarbiausius verslo uždavinius ir padedame Jūsų darbuotojams patiems atrasti tų uždavinių sprendimo būdus. Kompiuterinių verslo modelių ir jų pagrindu paruoštų mokymo programų sąrašą galite rasti „Mokymų“ skiltyje..