MokymaiMetodikaKlientaiNaujienosApie mus
Logo
Naujienos
Home
Naujienos
 Sėkmingai finišavo Lietuvos auditorių rūmų mokymų projektas


Balandžio mėnesį sėkmingai užbaigtas Cesim ir “TMD Partners” vykdytas Lietuvos auditorių rūmų mokymų projektas "Audito įmonių vadovų ir darbuotojų kvalifikacijos, žinių, gebėjimų bei profesinės kompetencijos tobulinimas besikeičiančioje Lietuvos nepriklausomo audito sistemoje".
 
Projekto, kurį inicijavo Lietuvos auditorių rūmai, iš dalies finansavo ES struktūriniai fondai, o vykdė Cesim ir “TMD Partners”, metu buvo surengta daugiau kaip 300 mokymų, kuriuose dalyvavo virš 500 individualių dalyvių. 2 metus trukusio projekto tikslas - tobulinti audito įmonių vadovų ir darbuotojų kvalifikaciją, žinias, gebėjimus bei profesinę kompetenciją siekiant didinti jų gebėjimą prisitaikyti tiek prie įmonės reikmių, tiek ir prie darbo rinkos pokyčių, gerinti atliekamo darbo bei paslaugų kokybę, didinti darbo našumą. 

Daugiau nei 40 lektorių komanda rengė mokymus auditoriams aktualiomis temomis: Veiklos ir valdymo auditas, Atskirų sričių bei procesų vertinimas audito metu, Audito proceso planavimas ir organizavimas, Konsoliduotos finansinės atskaitomybės sudarymas, sudėtingų situacijų analizė ir t.t. Be to, auditoriams buvo suteikta suteikta galimybė tobulinti savo kvalifikaciją kursuose Airijoje.