MokymaiMetodikaKlientaiNaujienosApie mus
Logo
Naujienos
Home
Naujienos
 
Bendradarbiavimas su aviacijos aptarnavimo paslaugų lyderiu Rytų Europoje, bendrove FL Technics, atvertė naują puslapį Cesim produktų gamoje.

Cesim užduotis – sukurti įrankius ir paruošti mokymo programą, padedančią FL Technics vadovams suprasti pagrindinius įmonės strateginius tikslus, finansinius rodiklius ir rinkos specifiką, įsigilinti į įmonės veiklą bei greitai priimti reikiamus sprendimus tiek mokymo metu vykstančiame verslo modeliavime, tiek realybėje.

Siekdami rezultatų per trumpiausią įmanomą laiką, sukūrėme realistišką stalo (t.y. ne elektroninę) verslo simuliaciją, atspindinčią būtent FL Technics verslo situaciją. Tai padeda dalyviams greitai atpažinti tipines verslo situacijas, ieškoti būdų joms išspręsti ir teikti pasiūlymus vadovams, ką reikėtų patobulinti bendrovės veikloje.

Pirmos mokymų grupės dalyviai Londone džiaugėsi mokymo nauda ir patvirtino, kad programa viršijo lūkesčius
 
"Tai labai gera mokymo programa. Mokymų dėka įžvelgėme, kokius sprendimus turime priimti realybėje. Buvo labai įdomu." - sakė Andy Collings, bendrovės Viceprezidentas PBH Pardavimams.

"Šis grupinio pobūdžio mokymas tikrai padeda suvienyti komandą ir tuo pačiu atveria tam tikras žinias ir įžvalgas apie mūsų verslą. Tokias sesijas verta rengti bent kartą per metus" - patvirtino Andy Cruise, Pardavimų vadovas.

Kiekvienoje mokymų grupėje dalyvauja 15-20 vadovų iš įvairių įmonės padalinių ir dirbdami kartu išgrynina 5-7 idėjas, į kurias kompanija nedelsdama sutelkia dėmesį, taip siekdama dar labiau pagerinti verslo pelningumą. Iš viso programoje iki 2013 m. pabaigos sudalyvaus per 150 vadovų iš Lietuvos, Rusijos, Jungtinės karalystės, Malaizijos, Indonezijos ir kitų šalių. Kliento vertinimu, mokymo atnešama nauda iš naujai gimstančių projektų sieks nuo kelių iki keliolikos milijonų litų.