MokymaiMetodikaKlientaiNaujienosApie mus
Logo
Naujienos
Home
Naujienos
 


Populiariausias Cesim produktas - strateginis verslo modelis "Global Challenge" - pasipildė naujomis galimybėmis.

Nuo šiol papildomai galima naudoti Socialinės atsakomybės modulį, kuris įveda papildomus reikalavimus tiekėjų atrankoje. Komandos, vykdančios socialiai atsakingą verslą, privalo kruopščiau planuoti tiekimus bei nustatyti keliamus reikalavimus partneriams. Tai padeda komandoms suvokti, kokie yra atsakingo verslo pranašumai ir trūkumai.

Papildomai įdiegėme galimybę parduoti nereikalingus gamybos pajėgumus, kas įneša dinamiškumo ir leidžia sunkioje padėtyje atsidūrusioms įmonėms suvaldyti pinigų srautus ir įveikti krizes.

Dar viena naujovė - detali verslo vertės analizė, kuri pateikiama instruktoriams kaip papildomas informacijos šaltinis, leidžiantis išsamiau paaiškinti dalyviams modeliavimo rezultatus.
 Mažmeninės prekybos modeliavime "SimRetail" nuo rupjūčio mėn. jau galima valdyti ne tik mažų parduotuvių/ degalinių tinklą, bet ir mažmeninės prekybos drabužiais parduotuves.

Nauji parametrai - tai visiškai nauja patirtis: naujos planogramos ir prekių išdėstymo įtaka pardavimams, naujos rinkodaros bei plėtros strategijos, nauji klientų segmentai ir kt. Veiksnių visuma perkelia dalyvius nuo tradicinio, "srautinio" verslo į dinamišką, sezonišką mados ir įtakos pirkėjams verslą.