MokymaiMetodikaKlientaiNaujienosApie mus
Logo
Verslo modeliavimasVizualieji verslo modeliaiNuotolinis mokymas
Home
Metodika
 
Ar pamenate, kaip smagu būdavo mokykloje keliauti į fizikos, chemijos laboratoriją ar darbų kabinetą – juk ten galų gale visa, kas surašyta knygose, galėdavome išbandyti patys! Be abejo, daug ką ir užmiršome, nes žinios naudingos tik tada, kai yra pritaikomos elgsenai pakeisti ir geresniems rezultatams pasiekti. Todėl mokymų pagrindu pasirinkome verslo modeliavimo metodiką – būdą sužinoti, patirti ir nedelsiant pritaikyti naujus įgūdžius praktiškai.

Modeliavimas - tai būdas pavaizduoti verslo procesus taip, kad žmonės greitai, aiškiai pamatytų bei suprastų savo sprendimų priežastis, o taip pat jų pasekmes įmonei. Derindami Jūsų poreikius atitinkantį modeliavimą ir mūsų lektorių patirtį, galime pasiekti stulbinančių rezultatų: užtikrinti, jog net trys ketvirčiai mokymo metu įgytų žinių bus perkelta į Jūsų įmonės aplinką ("Pritaikymas panaudojant" iliustracijoje dešinėje). Be to, aktyvaus mokymosi forma skatina žmonių iniciatyvą ir pasitikėjimą savo jėgomis, o tai ypač svarbu norint, kad darbuotojai pritartų norimiems pokyčiams įmonėje.

Metodikos taikymo galimybės yra labai plačios – nuo tiesioginių mokymų iki nuotolinių projektų, skirtų permainoms organizacijose skatinti. Jums tereikia su jomis susipažinti, o susipažinus – išsirinkti tinkamiausią.