MokymaiMetodikaKlientaiNaujienosApie mus
Logo
Komandos nariaiKontaktai
Home
Komandos nariai
 

Eitautas Bartuškevičius

Komandos variklis ir jos darnaus darbo garantas. Turi ilgametę konsultacinio darbo patirtį, yra dirbęs OECD konsultantu, o nuo 2003 metų vadovauja Cesim veiklai Lietuvoje. Gilinasi į įmonių strateginį valdymą, projektų valdymą, lyderystę. Veda mokymus aukščiausio ir vidutinio lygmens vadovams, vykdo projektus, susijusius su įmonės strategijos formavimu ir komunikavimu organizacijose.

Eitauto įsitikinimu, kompanijose, orientuotose į ilgalaikius rezultatus, įvairių grandžių vadovai privalo aiškiai suprasti, kaip organizacija siekia savo strateginių tikslų, suvokti savo veiksmų poveikį ilgalaikiam veiklos pelningumui.
 

Saulius Šimkonis

Konsultantas, projektų bei rizikos valdymo specialistas. Sertifikuotas Project Management Professional (PMP), ramybės ir susitelkimo įsikūnijimas.

Patirtis darbuojantis žinomose Lietuvos ir tarptautinės įmonėse padėjo Sauliui susiformuoti unikalų žinių bei praktinių patyrimų bagažą. Šią patirtį itin vertina klientai, norintys pagerinti projektų valdymo procesus ir siekiantys darbuotojų tobulėjimo šioje srityje.
 

Saulius Martinėnas

Ilgametę konsultavimo bei tarptautinių projektų patirtį sukaupęs ekspertas, specializuojasi verslo vertės kūrimo ir finansų srityje. Yra sėkmingai sukūręs inovatyvius mokymo produktus ir pritaikęs juos TEO LT, SEB banke, ARVI įmonių grupėje, MTS (Rusija), Home Credit And Finance Bank (Rusija) ir kitose bendrovėse. Turi mokymų vedimo bei konferencijų pranešėjo patirties Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Suomijoje, Švedijoje ir Rusijoje.
 

Oleg Smertin

Įmonių veiklos valdymo ir vystymo konsultantas, turintis 20 metų tarptautinę vadovavimo patirtį telekomunikacijų įmonėse ir bankuose. Sukauptų žinių ir darbo patirties pagalba sugeba sudėtingus ir painius dalykus išaiškinti suprantamai, išgryninant esmę. Moderuoja strategijų rengimą, konsultuoja projektų, procesų, kokybės ir rizikų valdymo klausimais.