MokymaiMetodikaKlientaiNaujienosApie mus
Logo
Rekomendacijos ir atsiliepimaiĮdomiausi projektai
Home
Įdomiausi projektai
 

SEB bankas

  • Projekto tikslai: supažindinti su banko produktais ir jų pardavimo specifika, paskatinti darbuotojus kurti naujas pardavimų galimybes ir efektyviai keistis informacija, parodyti pardavimų funkcijos svarbą banko veiklai.
  • Sprendimas: sukūrėme banko pardavimų mokymo modelį, paremtą realių klientų situacijų analize ir jo pagrindu vykdėme mokymus daugiau kaip 200 banko darbuotojų.

Carlsberg Baltic

  • Projekto tikslai: Paskatinti įmonių vadovus iš trijų Pabaltijo šalių aktyviai bendradarbiauti tarpusavyje, kartu spręsti problemas ir dalintis ištekliais.
  • Sprendimas: Adaptavome gamybinės-prekybinės įmonės modelį ir sukūrėme specialų modeliavimo scenarijų. Pagal jį konkuruojančios komandos buvo sugrupuotos taip, jog rezultatų privalėjo siekti kartu. Tai paskatino dalijimąsi patirtimi tarp komandų ir vaizdžiai perteikė bendradarbiavimo naudą.
 

MTS

  • Projekto tikslai: Rusijos telekomunikacijos rinkos lyderis siekė per trumpą laiką suteikti svarbiausius verslo valdymo įgūdžius regioninių padalinių aukščiausio lygmens vadovams. Tam klientas norėjo sukurti 8 dienų trukmės Mini-MBA mokymo programą ir pasitelkė bendroves Cesim bei Ernst & Young.
  • Sprendimas: Norėdami išlaikyti vadovų dėmesį ilgą laiką, turėjome juos sudominti. Todėl apjungėme 3 dienų telekomunikacijų verslo modeliavimą ir 5 dienas paskaitų. Programos pradžioje leidome dalyviams vieną dieną savarankiškai dirbti, klysti ir iškelti sau klausimus. Prabėgus savaitei teorinių paskaitų, įgytas žinias per dvi modeliavimo dienas perkėlėme į verslo aplinką, taip užtikrindami tiesioginį jų pritaikymą praktikoje.